• Domino’s Pizza Tabela

  Domino’s Pizza yeni konsept tabela değişimlerini Avrupa Tabela ile gerçekleştiriyor. Tüm Türkiye’te verdiğimiz hizmetle Domino’s Pizza’nın konsept değişiminde en etkili rolü üstleniyoruz.

 • Avrupa Tabela

  Dünyanın En İyi Tabelalarını Biz Üretiyoruz!

 • Big Mamma’s Tabela

  Big Mamma’s yeni açtığı şubelerde Avrupa Tabela’yı tercih ediyor. İstanbul içi ve Tüm Türkiye dahil 20’nin üzerinde uygulama ile şube açmaya devam ediyoruz.

 • Atasun Optik Tabela

  Atasun Optik tüm Türkiye’de tabela değişimlerini Avrupa Tabela ile gerçekleştiriyor. Şu ana kadar 100’ün üzerinde gerçekleştirdiğimiz bu değişim, tüm hızıyla devam etmekte.

Tabela

Tabela işletmeniz için en önemli etken. Siz işletmenizi kurarken aynı heyecanı sizinle paylaşıyoruz! Siz de yeni bir girişimciyseniz ve iş hayatına kendi işletmeniz ile devam etmek istiyorsanız, mutlaka bu işletmenin kar etmesini amaçlıyorsunuzdur. Bu işletmenin tanıtılmasını ve farkedilmesini sağlayacak en önemli etkendir. Ancak bununla ilgili nasıl yol izleyeceğiniz hakkında karar veremiyorsunuz değil mi? işletmenizin kategorisine göre en dikkat çekici özellikte tabelayı, sizi diğerlerinden ayıracak farklı tasarımları ve uygun fiyatlı, kaliteli hizmetlerini önünüze koyacaktır.

Geniş servis ağımız, kullandığımız ham maddelerin kalitesi, işimize verdiğimiz önem bizleri diğer merdiven altı tabelacılardan öne çıkarmakta. Avrupa Endüstriyel Reklam‘ın perakende servis sağlayıcısı olan Avrupa endüstriyel reklamcılığın kurumsallığını siz girişimcilerle buluştmakta. Sizler de bu kurumsallığın ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız doğru yerde, doğru insanların yanındasınız!

2 yıla varan garanti süremiz ve kullanılan hammedelerin kaliteli olması ile gözünüz arkada kalmayacak. Diğer rakiplerinize nazaran sunduğumuz benzersiz tasarımlarla sizleri bir adım öne çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Kurumsal ve çok şubeli sektörde öncü işletmelerden aldığımız tecrübe ve gücü sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle satış sonrası desteklerimizde sizleri etkileyecek düzeyde hızlı olduğumuza inanıyor ve bu konuda kendimizi gelişmeye-dönüştürmeye devam ediyoruz.

Sahip olduğumuz sertifikalı ve işlerinde profesyonel ekibimizle en kaliteli işi, en hızlı zamanda ve en uygun fiyatla sizlere sunmaya çalışıyoruz. 70 kişilik ekibimiz ve 7000 m² kapalı 1000 m² açık alanımızla üretim gücümüze güç katıyoruz. Bu gücü sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Tabela Nedir ve Hangi Alanlarda Kullanılır?

Tabela konusunda, ne kadar çok sektör varsa o kadar çok modeli mevcuttur. Müşteri çekmek gayretinde ve arayışında olan birçok işletme öncelikle bu eksiğini tamamlamak durumundadır. Önceki yıllarda birbirinin kopyası olan bu modelleri günümüz imkanları sayesinde birçok farklı versiyonda piyasa içlerindeki yerlerini verdiğimiz hizmetlerle almaktadır. Sahiplerinin ve mekanlarının karakterine ve kişiliklerine uygun olarak hazırlanan cafe tabelası modelleri aynı zamanda yapının imzasını da taşımaktadır. Oval ve kare kesimleriyle birlikte artık tüm hatlarda ve geometrik şekillerde üretilmektedir. Daha fazla müşteri için uygulamaları teknolojinin tüm nimetleriyle birlikte hareket etmektedir.

Bir başka sektörel kullanım alanı da restaurant tabelası yapılarında karşımıza çıkmaktadır. Sadece isimlerin değil aynı zamanda sloganların da yazıldığı söz konusu mekanların girişteki dekoratif ürünleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda birçok görseli de yapısında bulundurabilen rakiplerinden sıyrılmak ve daha fazla satış hacmine sahip olmak isteyen işletmecilerin üstünde özenle durdukları bir konudur. Satmakta olduğu ürünlerin kısa tanıtım yazılarını da avrupa standartlarında dükkan girişlerine yansıtan kişiler bunun satışlarını doğrudan olumlu olarak etkilediği yönünde hemfikirdirler.

Endüstriyel pazar alanında çeşitleri kullanım alanına ve hedeflerine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle geceleri de açık olan ya da elektrik masraflarını göze alarak akşam karanlığında kapalı olmasına rağmen müşterilerin aklında yer etmek isteyen mekan sahipleri ışıklı tabela ürünlerini tercih etmektedir. Satış odaklı reklam dünyasında akılda kalıcılık en az satış ve tanıtım kadar önemlidir. Bu nedenle ışıklı bu vizyonu geliştirmek isteyen kullanıcılar tarafından birbirinden şık ve göz yormayan ışık modelleriyle tercih edilmektedir. Gıda sektöründen oto ekspertiz alanına kadar rakiplerinden sıyrılıp ”ben buradayım” demek isteyen her dükkan, her mağaza ışıklı modellerini kullanarak fark yaratmaya ve daha fazla satış gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Tabela Fiyatları Ne Durumda?

Kırılmazlığı ve uygun maliyeti ile ün salan pleksi vakum daha çok sağlık alanında kullanılan ve diğerlerine oranla daha ağırbaşlı bir görünüme sahip olan çeşitlerdir. Genelde beyaz ve camsı yüzeyin üstüne oturtulan pleksi vakum eczanelerde standart ölçeklerde ve reklamlarda kullanılmaktadır. Göz yormayan bir parlaklığı ve sade görünümüyle başka tercihlerde bulunmak isteyen mekan sahiplerinin sıklıkla başvurduğu model olarak da lanse edilebilir. Kolay form tutması, iklim şartlarına karşı son derece dayanıklı olması ve ham maddesinin kolay bulunması neticesinde fazlaca ucuz sebebi olması nedeniyle pleksi vakum giderek daha fazla talep edilmekte, üretilmekte ve dükkanların vitrinlerini süslemektedir.

MC Donald’s Burger King gibi perakende devlerinin de kullandığı bir sistem olan bu sistem, hem işletmenizi gözle görülür şekilde ön plana çıkaracak, hem de kişiye özel kalıplarla yapıldığı için standartların dışında bir uygulama olacaktır. Bu tarz uygulamalarda dikkat edilmesi gereken en önemli konu doğru hammaddelerin kullanılmasıdır. Özellikle dolu yağışı olduğu zamanlar ve fırtınalı havalarda yanlış hammadde seçimi sebebiyle istenmeyen sonuçlar elde edilebilir.

Bunun yanı sıra fiyatlarla ilgili de önemli kritikleri göz önünde bulundurmanız gereklidir;
Bir işletme açmak, bir dükkan sahibi olmak isteyen herkes bizimle ile iletişime geçerek fiyatları konusunda bilgi sahibi olurlar. Ayrıntılar için bu linkteki makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca Google üzerinde de bu linkten arama yapabilirsiniz. Piyasanın sınırları içerisinde fiyatları listesini belirleyen iki temel nokta vardır. Bunlardan biri kesimi yapılacak olan tabelanın uzunluğudur. Yani bir tabela ne kadar büyükse o kadar pahalı olmaktadır. İkinci olarak tabela üzerinde kullanılacak ışıkların kalitesi ve hangi türde olacağı için fiyatları konusunda ücreti belirleyen yegane araçtır. Bu bakımdan kişiler daha ekonomik tercihlerde bulunacaksa daha düşük ömürlü ve görsel olarak zayıf tabelaları tercih etmelidir. Son olarak tabela ışıkları konusunda yaşanacak arızalarda aynı şekilde bunların onarımı ve bakımı için de aynı firmalar ile iletişime geçilmelidir. Işık hatası olan tabelalar kullanım elverişsizliği doğurmaktadır.

Skip to content